fbpx

Banyo lifi üretimi konusunda uzmanlaşmış ve yüksek üretim kapasitesine sahip olan firmamız, Türkiye geneline ve birçok farklı ülkeye toptan banyo lifi tedariği sağlamaktadır.

Merkezi İstanbul olan firmamız, Çankırı bölgesinde kurduğu yeni fabrikasında üretim bantlarından yüksek kalitede ve farklı çeşitlerde banyo lifi üretimi yapmaktadır.

Toptan banyo lifi, toptan banyo süngeri ve toptan banyo kesesi çeşitlerimizi aşağıdan inceleyebilir, kurumsal satış departmanımızla iletişime geçebilirsiniz.

Polyester Banyo Lifi

Polyester lif, en yaygın banyo lifi türlerinden biridir. Uygun fiyatlı olmaları ve dayanıklı olmaları nedeniyle tercih edilirler. Son zamanlarda popülerlik kazanan bir seçenektir. Sert yapısı nedeniyle iyi bir temizlik sağlarlar ve dayanıklı çözümler arasındadır.

Sabunlu Banyo Lifi

Hamam sabunu, okyanus , çile ve farklı kokuların olduğu sabunlu lifler, rengarenk görüntüleriyle tüketiciler tarafından tercih ediliyor.

Saplı Banyo Lifi

Ahşap saplı ve plastik saplı olmak üzere çeşitleri bulunan aplı lifler sırt bölgesi gibi kişinin banyo olurken eliyle ulaşmakta zorlanabileceği bölgeleri temizleyebilmesi bakımından oldukça kullanışlıdır.

Bebek Banyo Lifi

Tasarımıyla farklılaşan bebek liflerinin üzerinde hayvan ve çizgi karakterler yer alıyor. Bebekler için banyoyu daha eğlenceli hale getiriyor.

Kabak Lifi

Kabak bitisi, bilinen en eski masaj ürünüdür. Doğal ve bitkisel bir aşındırıcıdır. Cildi düzgün ve yumuşak tutar. Yeni hücre üretimini ve kan dolaşımını harekete geçirir.

Kabak lifi, baklagiller ailesine ait olan ve hızlı bir şekilde büyüyen bir kabak türünden yapılır. Lif kabağı ismiyle de bilinen ve sarı çiçekleriyle dikkat çeken kabak bitkisinin meyveleri kurutulur ve kabukları soyularak çekirdeklerinden ayrılır. Bu şekilde kabak lifi elde edilir.

  • Cildi kirden arındırır, diğer liflere göre daha sert olduğu için kirleri daha çabuk söker.
  • Temizlerken cildi ölü derilerden arındırır, yeni hücrelerin oluşumunu destekler
  • Banyo olurken düzenli bir şekilde kullanıldığında selülitlerin azalmasına yardımcı olur.
  • Kabak lifi batıklara karşı etkilidir. Kısa sürede farkı hissedersiniz.
  • Kan dolaşımını artırarak varis ve selülite karşı etki gösterir.
  • Peeling etkisi gösterir ve sivilce izleninin azalmasına yardımcı olur.

Sisal Lif

Sisal ipliği katkı maddesi olmaksızın SPA ürünlerinde kullanılmaktadır. Sisal bitkisinin etli yapraklarından elde edilen Sisal Liflerinde “Ekogenin” adlı doğal bir kortizon vardır. Sisal lifleri ile yapılan masaj ciltteki sivilceler, eksama, varis, sedef selülit gibi cilt hastalıklarına çok faydalıdır. Kendi fabrikamızda üretimini gerçekleştiriyoruz. Toptan sisal lif için iletişime geçebilirsiniz.

Ramie Lifi

Ramie bitkisinden elde edilen doğal bir elyaftır.

Ramie lifleri ile yapılan masaj; ciltteki sivilceler, eksama, varis, sedef, selülit, gibi cilt hastalıklarına çok faydalıdır. Sağlıklı ciltler için de çok etkili peeling görevi yaapr, böylece cildi temizler ve tazeler.

Ramie banyo süngerleri çevre dostudur ve cilde karşı naziktir. En sevdiğiniz duş jeli veya sabunla zengin bir köpük oluştururken hafif bir pul pul dökülme sağlarlar. Ramie banyo süngerleri, dayanıklılıkları ve tekrar tekrar kullanılsa bile şeklini korumalarıyla bilinir.

Doğal Banyo Süngeri

Selüloz sünger temelde viskoz elyaf ahşap hamurundan yapılır. Doğal bir ürün olan sünger biyolojik olarak parçalanabilir.
Doğal elyaf yapısı sayesinde kullanım sonrası hızla ve %100 kuruyarak bakteri ve mikrop üremesini önler, hijyeniktir. Selüloz sünger doğada tamamen yok olur bu özelliği ile doğa dostudur! Suyu kolaylıkla absorbe eder. %95’i hava baloncuklarından oluşur. Hafiftir, kuru hali 0.04 gramdır. Hava baloncukları sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde suyu emer. Hava baloncukların sıklığı her birinin suyu tutmasını sağlar. Böylece ağırlığından 20-30 kat daha fazla su alır ve suyu tutabilir/akıtmaz.
Dermatolojik olarak test edilmiştir. Anti-allerjeniktir.

Toptan Banyo Lifi Siparişi

Toptan banyo lifi ve toptan banyo süngeri siparişi vermek için yandaki iletişim formu üzerinden ya da satis@tarkokozmetik.com.tr adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.