BANYO

Banyo ürünleri, hijyen ve vücut bakımı için oldukça önemlidir. Bu yüzden bu ürünlerin seçiminde doğal olmasına dikkat edilmelidir. Lionesse Spa doğal lifli banyo ürünleri hem arzu ettiğiniz vücut bakımını yapmanızı hem de gerekli hijyeni sağlayarak keyifli bir banyo olanağı sağlar. Tarko Kozmetik bünyesindeki Lioneese markamızda Rami, kabak ve sisal olmak üzere üç farklı bitkiden üretilen liflerimiz ve gerçek ipekten üretilen ipek vücut keselerimiz bulunmaktadır.

Rami lifleri ciltteki sivilce, egzama, varis, sedef ve selülit gibi cilt hastalıkları için çok faydalıdır. Sağlıklı ciltler için peeling görevi gördüğünden cildi temizler ve tazeler.  Kabak bilinen en eski masaj yöntemidir. Lionesse bu en eski masaj yöntemini keyifli ve sağlıklı bir banyo yapabilmeniz için sizlerle buluşturdu. Doğal kabak lifi cildinizi yumuşak ve düzgün tutar. Yeni hücre üretimini ve kan dolaşımını harekete geçirir. Sisal ipliği herhangi bir katkı maddesi içermeden spa ürünlerinde kullanılmaktadır. Sisal bitkisinin etli yapraklarından elde edilen liflerde “ekogenin” adı verilen doğal bir kortizon bulunmaktadır. Bu nedenle sisal lifleri ile yapacağınız masaj selülit, sivilce, varis, egzama ve sedef gibi sorunlarınızın çözümünde oldukça etkilidir. Eğer vücudunuzda hiçbir sorun yoksa çok etkili bir peeling yerine geçeceğinden cildinizi temizler ve tazeler. Liflerimizin sırt için uzun olan ve eldiven şeklinde ele takılabilen farklı formları vardır. Bu doğal banyo lifler haricinde %100 yerli üretim olan renkli polyester liflerimiz de mevcuttur. Ayrıca sünger ve polyester karışımı olan gökkuşağı ve dondurma külahı şeklinde liflerimiz de bulunmaktadır.

%100 yerli üretim olan doğal süngerlerimiz banyonuzu daha keyifli hale getirecek! Selüloz sünger temelde viskoz elyaf ahşap hamurundan üretilmektedir. Doğal bir ürün olduğu için biyolojik olarak parçalanabilmektedir. Doğal bir yapıda olması kullanım sonrası hızla ve tamamen kuruması sağlar. Bu da bakteri ve mikrop üremesini engeller. Hijyenik olan selüloz süngerlerimiz doğada yok olduğu için doğa dostudur. Farklı renk seçenekleri bulunan süngerlerimiz dermatolojik olarak test edilmiş olup anti-alerjiktir.

Saç boneleri her banyoda saçınızı yıkamak istemiyorsanız kullanabileceğiniz, saçınıza su değmemesini sağlayan ürünlerdir. Dört faklı renk seçeneği olan Lionesse saç bonelerini tercih edebilirsiniz.