fbpx

Erkek bakımı kategorimizde tıraş köpüğü fırçası, taraklar, usturalar, saç fırçaları, berber makası ve tıraş setleri yer almaktadır. Kişisel bakımına özen gösteren erkeklerin bu konuda en çok ihtiyaç duyduğu ürünler arasında tıraş köpüğü fırçası, taraklar, usturalar, saç fırçaları, berber makası ve tıraş setleri yer almaktadır. Bu ürünler sayesinde kişisel bakımınızı evinizde rahatça yapabilirsiniz.

Erkek bakımı denildiğinde ilk akla gelen sakal bakımı, yani tıraştır. Tarko Kozmetik’in yetkili distribütörü olduğu Omega tıraş köpüğü fırçaları cildinize zarar vermeyecek şekilde yumuşak özelliktedir. Ayrıca sizi rahat bir tıraşa hazırlamak için tasarlanmıştır. İster geleneksel ister modern hangi tıraş yöntemini tercih ederseniz edin cildinizi tıraşa fırçayla hazırlamanız faydalı olacaktır. Çünkü fırça sadece yüzünüzü köpürtmez. Aynı zamanda cildinizi temizler, gözenekleri açarak kirin, yağın ve ölü derinin atılmasını sağlar. Cildinize masaj yaptığı için dolaşım artar, cildin genç ve canlı kalmasına yardımcı olur.

Erkek Bakımı – Tıraş Fırçaları

Erkek bakımı için çok önemli olan tıraş fırçalarımız pek çok farklı seçenekle hizmetinizdedir. Bu farklılık ve çeşitlilik gerek fırça gerekse sap kısmında kendisini göstermektedir. Farklı malzemelerden ürettiğimiz ve farklı renklere sahip olan saplarıyla rahat bir tutuş sağlayarak tıraş olabilirsiniz. Fırçaların dokusu tıraş öncesi hızlı ve rahatça köpürmesini sağlar. Bunun yanı sıra tıraş sonrası kolayca kurumasına da yol açar. Tıraş setlerimiz ise ihtiyacınız olan diğer tıraş ürünlerini içermektedir. Tıraş bıçağı ve köpük kabından oluşan bu setler şık bir görünümleri ile bakımlı erkeklerin banyo aksesuarlarını tamamlar. Bu şık görünümüne ek olarak banyonuzda muhafaza edebilmeniz için üç ürünü de bir arada tutan şık bir kaidesi mevcuttur. İki farklı marka seçeneğiyle bu tıraş setlerimizin metalik mavi, füme, metalik bordo, parlak siyah, mat siyah, gri ve sedefli beyaz olmak üzere çeşitli renk alternatifleri de vardır.

Erkek Bakımı – Usturalar

Tıraş olurken geleneksel yöntemi tercih edenlerden misiniz? Hydra marka usturalar Tarko Kozmetik kalitesi ile hizmetinizdedir. Ustura, sapının içine katlanan, tekli ve uzun bir bıçaktır. Bu yüzden ustalık gerektiren, acele edilmemesi ve dikkatli olunması gereken bir kullanımı vardır. Jilet kadar keskin olmayan çelik usturalar tahriş etmeyen güçlü bir kesime sahiptir. Yüksek kalitedeki paslanmaz çelik bıçağıyla usturalarımız evde tıraş olmada yeni bir keyif ve deneyim sağlamaktadır. Bir çok farklı çeşidi ve farklı renk seçeneği mevcuttur. Rahat ve kaymayan sapıyla kolay bir tutuş ve kullanım imkanı sunar. Usturaların tıraş öncesi ve sonrasında gerekli bakımının yapılması gerekmektedir. Her tıraş öncesinde kayışla, ayda bir ise bileği taşıyla bilemek faydalı olur.

Sadece tıraş ürünlerimiz değil aynı zamanda pek çok farklı türde tarağımız da mevcuttur. Taraklar sakal, bıyık ve saç bakımını tamamlamak ve kesim esnasında kullanabilmeniz için tasarlanmışlardır. Erkek bakımında özellikle bıyık ve sakal taraklarında doğru tarağı bulmak ve bakımlı, dağınıklıktan uzak sakal ve bıyıklara sahip olmak için normal tarak ya da fırçalar haricinde sakal tarağı ve bıyık taraklarını kullanmanız gerekmektedir. 

Erkek Bakım