fbpx

ARTNET Professional, profesyonel ürünler ile kozmetik ve kişisel bakım sektörünün Türkiye’deki öncü firmalarından olan Tarko Kozmetik’in bünyesinde yer almaktadır. ARTNET, yenilikçi makyaj fırçalarıyla makyaj deneyiminizi renklendirmeyi hedeflemektedir. Profesyonel makyaj ürünleriyle makyaj yapmayı adeta bir sanat haline getiriyor. Yüksek kaliteye sahip ürünlerini sizlere sunarak herkesin bir makyaj sanatçısı olabileceği görüşünü öne sürüyor ve makyajı kusursuzlaştırıyor. 

Profesyonel Makyaj Ürünleri

ARTNET geniş oranda bir makyaj fırçası çeşitliliğine sahiptir. Bu çeşitlilikteki ürünlerden biri olan sivri uçlu fondöten fırçası likit, toz ve krem fondöten kullanımı için uygundur. Bunun yanında sivri uçlu başlığı sayesinde burun ve göz çevresine kolayca uygulanabilir. Diğer fırça çeşitlerinden olan gölgelendirme fırçası ise, yelpaze şeklindeki geniş ve yuvarlak yapısıyla elmacık kemiği, gözaltı ve burun bölgesine aydınlatma yapmak için idealdir.  Vegan makyajı fırçaları ise hayvan dostu özelliğe sahiptir. 

Yüz temizleme süngeri özel tasarımıyla cildinizin yağ, makyaj ve kir kalıntılarından temizlenmesini sağlar. Ayrıca makyaj öncesinde uygulandığında cildi makyaja hazır hale getirerek pürüzsüz bir görünüm kazanmanıza yardım eder. Lionesse Profesyonel Makyaj Çantaları ise ihtiyacınız olan makyaj malzemelerini bir araya getirmektedir.

Kuaför ve Berber Ürünleri

Kuaför ve berberlerin kullanabileceği profesyonel malzemelere ise Tarko Kozmetik güvencesiyle Hydra markası ile ulaşabilirsiniz. Çünkü Hydra saç fırçaları ve tarakları profesyonel bir saç bakımı için birçok ürün çeşidi sunmaktadır. Örneğin farklı özelliklere sahip Hydra saç fırçaları arasında seramik/termal fırçalar, seramik/ahşap saç fırçaları vardır. Buna ek olarak kurutucu fırçalar ile bigudi özelliği olan fırçalar mevcuttur. Ayrıca birbirine dolanmış olan saçları açmak için fırçalar da bulunmaktadır. Ayrıca farklı ebatlarda ve formlarda saç tarakları mevcuttur. Bunun yanı sıra Alman kalitesiyle üretilen berber makaslarının da bulunduğu birçok Hydra berber makası, pudra dağıtıcı fırçalar, tıraş fırçaları, saç boyama setleri, far fırçaları ve manikür-pedikür ürünleri yer almaktadır. Bundan başka Hydra erkek bakım setleri ise profesyonel bir bakım için gereken tüm ürünleri içermektedir. Bu setlerde; tırnak ve saç makasından usturaya, tıraş ve saç fırçasından cımbıza kadar uzanan geniş bir ürün çeşitliliği mevcuttur. 

İtalyan kişisel bakım markası Kiepe‘nin ürünleri de Tarko Kozmetik bünyesindedir. Yetkili distibütör, Kiepe tırnak ve et makasları ile usturalarda geniş bir ürün çeşitliliği sunmaktadır. Saç kesim makaslarında ise ara makaslar, plastik saplı makaslar ve standart maskalar bulunmaktadır. Ayrıca; Studio, Techno, Blue Fire gibi farklı özelliklere sahip makaslar da mevcuttur.

Profesyonel