Profesyonel

ARTNET Professional, kozmetik ve kişisel bakım sektörünün Türkiye’deki öncü firmalarından olan Tarko Kozmetik’in bünyesinde yer almaktadır. ARTNET, yenilikçi makyaj fırçalarıyla makyaj deneyiminizi renklendirmeyi hedeflemektedir. Profesyonel makyaj ürünleriyle makyaj yapmayı adeta bir sanat haline getiriyor ve yüksek kaliteye sahip ürünlerini sizlere sunarak herkesin bir makyaj sanatçısı olabileceği görüşünü öne sürüyor ve makyajı kusursuzlaştırıyor. 

ARTNET geniş oranda bir makyaj fırçası çeşitliliğine sahiptir. Bu çeşitlilikteki ürünlerden biri olan sivri uçlu fondöten fırçası likit, toz ve krem fondöten kullanımı için uygundur. Sivri uçlu başlığı sayesinde burun ve göz çevresine kolayca uygulanabilir. Gölgelendirme fırçası ise, yelpaze şeklindeki geniş ve yuvarlak yapısıyla elmacık kemiği, gözaltı ve burun bölgesine aydınlatma yapmak için idealdir. Vegan makyajı fırçaları ise hayvan dostu özelliğe sahiptir. 

Yüz temizleme süngeri özel tasarımıyla cildinizin yağ, makyaj ve kir kalıntılarından temizlenmesini sağlar. Makyaj öncesinde uygulandığında cildi makyaja hazır hale getirerek pürüzsüz bir görünüm kazanmanıza yardım eder. Lionesse Profesyonel Makyaj Çantaları ise ihtiyacınız olan makyaj malzemelerini bir araya getirmektedir.

Kuaför ve berberlerin kullanabileceği profesyonel malzemelere ise Tarko Kozmetik güvencesiyle Hydra markası ile ulaşabilirsiniz. Hydra saç fırçaları ve tarakları profesyonel bir saç bakımı için pek çok ürün çeşidi sunmaktadır. Farklı özelliklere sahip Hydra saç fırçaları arasında seramik/termal fırçalar, seramik/ahşap saç fırçalar, kurutucu fırçalar, bigudi özelliği olan fırçalar, birbirine dolanmış olan saçları açmak için fırçalar vardır. Farklı ebatlarda ve formlarda saç taraklarının yanı sıra Alman kalitesiyle üretilen berber makaslarının da bulunduğu birçok Hydra berber makası, pudra dağıtıcı fırçalar, tıraş fırçaları, saç boyama setleri, far fırçaları ve manikür-pedikür ürünleri yer almaktadır. Hydra erkek bakım setleri ise profesyonel bir bakım için gerekli olan tüm ürünleri içermektedir. Bu setlerde; tırnak ve saç makasından usturaya, tıraş ve saç fırçasından cımbıza kadar uzanan geniş bir ürün çeşitliliği mevcuttur. 

İtalyan kişisel bakım markası Kiepe‘nin ürünlerine de Tarko Kozmetik bünyesindedir. Yetkili distibütör(bunu eklesek) Kiepe, tırnak ve et makasları ile usturalarda geniş bir ürün çeşitliliği sunmaktadır. Saç kesim makaslarında ise ara makaslar, plastik saplı makaslar, standart maskalar, Studio, Techno, Blue Fire gibi farklı özelliklere sahip makaslar mevcuttur.