Seyahat

Hepimiz iş ya da tatil için seyahate çıkarız. Her ne sebeple seyahat edersek edelim yanımıza pek çok kişisel bakım ürünümüzü almamız gerekir. Ancak bu ürünlerin ergonomik olması önem taşır. Ergonomik olmasının yanı sıra birden çok seyahat ürünü taşıyacağımız için bu ürünleri bir arada tutacak bir ürüne de ihtiyaç vardır. İşte %100 yerli üretim olan Lionesse makyaj çantaları, makyaj malzemelerinizi ve kişisel bakım ürünlerinizi seyahatlerinizde rahatça taşımanızı sağlar. Çeşitli tasarım ve boyutlardaki makyaj çantalarından istediğinizi seçebilirsiniz. İhtiyacınız doğrultusunda ister cüzdan makyaj çantası, ister şeffaf makyaj çantası, ister aynalı makyaj çantasının farklı boyutlarını tercih edebilirsiniz. Erkekler için de farklı ebatta ve desende erkek bakım çantaları mevcuttur.

Seyahatinizde yanınızda bulundurmak isteyeceğiniz bir başka kişisel bakım seti de manikür-pedikür setleridir. İş ya da tatil için seyahatlerinizde başka bir yerde manikür-pedikür bakımı yaptırarak vakit kaybetmek istemeyebilirsiniz. Bu yüzden kendi kişisel bakımınız ve hijyeninizi sağlayabilmeniz için seyahatlerinizde yanınızda taşıyabileceğiniz çantalı manikür setlerini tercih edebilirsiniz. Tarko Kozmetik bünyesindeki Solingen ve Lionesse manikür-pedikür setlerine satış noktalarımızdan ulaşabilirsiniz. 

Seyahatinizde makyajınız için makyaj fırçalarına da ihtiyacınız olacaktır. Ancak hangi fırçaları yanınıza alacağınız konusunda kararsızlık yaşayabilirsiniz. En güncel trendlere göre farklı renk ve desenlerde üretilmiş olan Lionesse makyaj fırça setleri sizi bu kararsızlıktan kurtaracaktır. Pratik ve kullanışlı boyutlardaki Lionesse makyaj fırçası setleri ile her yerde kolayca makyajınızı yapabilirsiniz. Özellikle Artnet profesyonel makyaj aksesuarlarının son üretimi olan Secret Brush 4’ü Bir Arada ile seyahatlerinizde hem pratik hem de kaliteli bir makyaj fırçasını her zaman yanınızda olacak. Bu sette; pudra ve allık fırçası, dudak ve kapatıcı fırçası, gölgelendirme ve far fırçası, fondöten fırçası olarak tüm ihtiyaçlarınız tek bir üründe toplandı. Secret Brush 4’ü Bir Arada ile iş seyahatlerinizde ya da tatilinizde arzu ettiğiniz makyajı yapabilirsiniz.

Saçlarınızı istediğiniz yerde şekillendirmek ve nasıl göründüğüne bakmak istediğinizde tarak ve aynayı çantanızda ayrı ayrı taşımak zorunda kalmamak için farklı renk seçeneklerine sahip aynalı kompakt taraklarımızı kullanınız. Böylece hem zamandan hem de alandan tasarruf edeceksiniz.

Seyahatiniz boyunca yanınızda olmasını isteyeceğiniz sıvı bakım ve banyo ürünleriniz olabilir. Bu ürünleri herhangi bir dökülme olmaksızın güvenle çantanızda ya da bavulunuzda taşıyabilmeniz için farklı boyutlardaki seyahat şişelerinden oluşan seyahat şişe setleri sizler için tasarlandı. 

Son 1 yıldır hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olan maskelerimiz için de Tarko Kozmetik sizlere hijyenik kaplar hazırladı. Seyahatleriniz de ya da günlük hayatınızda dışarı çıkarken maskelerinizi hijyenik bir şekilde yanınızda taşımanız için 4 farklı renkte maske kaplarını ürettik.  19x11x1-5 cm. boyutlarındaki maske kaplarımız pratik şekilde maskelerinizi yanınızda taşıyarak sağlığınızı korumanız için yardımcı olacak.