fbpx

Toptan saç fırçası ve tarak modelleri konusunda geniş bir yelpazede hizmet veren Tarko Kozmetik olarak kozmetik ve kişisel bakım sektöründe faaliyet gösteriyoruz. 

İstanbul Ticaret Odası’na kayıtlı en eski kozmetik firması olmanın gururunu yaşarken, 35’ten fazla ülkeye ihracat yapmanın yanı sıra Türkiye genelinde de ürünlerimizi tüketicilerimizle buluşturuyoruz. 10 farklı marka ve 1200’den fazla ürün çeşidiyle, kozmetik ve kişisel bakım alanında geniş bir ürün yelpazesine sahibiz.

Saç fırçası ve tarak markalarımız profesyonel kuaförlerde kullanılırken, son tüketiciler için popüler kozmetik mağazalarında, marketlerin güzellik ve banyo reyonlarında milyonlarca kullanıcıya ulaşıyor.Doğal bambu, ahşap, metal ve plastik malzemelerden onlarca farklı ürün çeşidi ile en geniş yelpazede piyasa ve tüketici beklentilerini karşılıyoruz.

Toptan Saç Fırçası İletişim

 E-posta: info@tarkokozmetik.com.tr 

Telefon: 0212 210 79 91

Saç fırçası ve tarak modellerinde Lionesse, Lionesse Kids, Salon Professional Line, Hydra gibi alt markalarız ve ürün serilerimizle farklı müşteri gruplarına, farklı tasarım ve özellikteki ürünlerle hitap ediyoruz.

Hdyra markamız profesyonel kullanıma uygun ürünleri tüketiciyle buluşturuyor. Tarko Kozmetik tarafından oluşturulan marka, fön tarağı karbon tarak, saç boya fırçası gibi ürünlerle kuaför, güzellik salonları market zincirleri ve kuaför toptancılarına hitap ediyor.

Bambuline serimizle bambudan yapılmış saç fırçalarını, Wooden Combs serimizle ahşap tarakları doğal malzemeden yapılmış ürünleri tercih eden tüketicilere sunuyoruz.

Lionesse Kids ve Unicorn serimizle çocuklara özel tasarımlı, rengarenk saç fırçaları ve taraklar sunuyoruz.Lionesse Baby ile miniklerimizin hassas vücutlarına özel ürünler üretiyoruz.

Argan yağlı saç fırçası, keratinli saç fırçası, kokulu saç fırçası, maze brush yumuşak saç fırçası gibi özel saç fırçaları ile piyasaya yenilikçi ürünler sunuyoruz.