fbpx

Banyo ürünleri, hijyen ve vücut bakımı için oldukça önemlidir. Bu yüzden bu ürünlerin seçiminde doğal olmasına dikkat edilmelidir. Lionesse Spa doğal lifli banyo ürünleri hem arzu ettiğiniz vücut bakımını yapmanızı hem de gerekli hijyeni sağlayarak keyifli bir banyo olanağı sağlar. Tarko Kozmetik bünyesindeki Lioneese markamızda Rami, kabak ve sisal olmak üzere üç farklı bitkiden üretilen liflerimiz ve gerçek ipekten üretilen ipek vücut keselerimiz bulunmaktadır.

Banyo Lifleri

Rami lifleri ciltteki sivilce, egzama, varis, sedef ve selülit gibi cilt hastalıkları için çok faydalıdır. Bu lif sağlıklı ciltler için peeling görevi gördüğünden cildi temizler ve tazeler.  Diğer bir lifimizin ana malzemesi olan kabak bilinen en eski masaj yöntemidir. Bu en eski masaj yöntemi keyifli ve sağlıklı bir banyo yapabilmeniz için Lionesse tarafından sizlerle buluşturdu. Doğal kabak lifi cildinizi yumuşak ve düzgün tutar. Bunun yanı sıra yeni hücre üretimini ve kan dolaşımını harekete geçirir. Sisal ipliği ise herhangi bir katkı maddesi içermeden spa ürünlerinde kullanılmaktadır. Bu bitkinin etli yapraklarından elde edilen liflerde “ekogenin” adı verilen doğal bir kortizon bulunmaktadır. Bu nedenle sisal lifleri ile yapacağınız masaj selülit, sivilce, varis, egzama ve sedef gibi sorunlarınızın çözümünde oldukça etkilidir. Eğer vücudunuzda hiçbir sorun yoksa çok etkili bir peeling yerine geçeceğinden cildinizi temizler ve tazeler.

Üç lifin de sırt için uzun olan ve eldiven şeklinde ele takılabilen farklı formları vardır. Bu doğal banyo lifleri haricinde %100 yerli üretim olan renkli polyester liflerimiz de mevcuttur. Ayrıca sünger ve polyester karışımı olan gökkuşağı ve dondurma külahı şeklinde liflerimiz de bulunmaktadır.

Banyo Süngerleri

%100 yerli üretim olan doğal süngerlerimiz ise banyonuzu daha keyifli hale getirecek! Bu doğal süngerlerden olan selüloz sünger temelde viskoz elyaf ahşap hamurundan üretilmektedir. Ayrıca doğal bir ürün olduğu için biyolojik olarak parçalanabilmektedir. Bununla birlikte doğal bir yapıda olması kullanım sonrası hızla ve tamamen kuruması sağlar. Dolayısıyla bu da bakteri ve mikrop üremesini engeller. Hijyenik olan selüloz süngerlerimiz doğada yok olduğu için doğa dostudur. Farklı renk seçenekleri bulunan süngerlerimiz dermatolojik olarak test edilmiş olup anti-alerjiktir.

Saç boneleri her banyoda saçınızı yıkamak istemiyorsanız kullanabileceğiniz, saçınıza su değmemesini sağlayan ürünlerdir. Dört faklı renk seçeneği olan Lionesse saç bonelerini tercih edebilirsiniz.

BANYO